Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

@Leoš Literák

Leoši tato možnost tam je už dva měsíce. I jsme o tom tady psali :-). Jestli je lepší Bogota nebo Medelín. To záleží na každém. Já si nakonec nechal tam i zpět Bogotu. Ale dobře to vychází i tam Bogota a zpátky pak z Medelínu noční let kolem 22-23 hod, což dává dost času na celodenní prohlídku města. Jasně jde i opačně. Jinak máš pravdu, že Řím pořad vychází jednoznačně nejlíp co se týče množství přípojů a to i z Vídně. Nicméně počítám, že změnám není zdaleka konec, takže si tam ten Medelín na zpáteční cestu ještě třeba dám. 

0 Citovat

Levne C letenky na leto / podzim s TP z Prahy do Miami a New Yorku okolo 25k czk za return - outbound let musi byt do 15.9.2021 - podle verejnych zdroju chce sleepy Joe otevrit leisure travel EU - US mezi 15.5. - 1.6. a pres leto bude urcite umoznene cestovat ockovanym turistum.

Ja osobne jeste nekupuju, ale jakmile bude neco ohledne hranic ofiko, mozna tam bouchnu par dnu v MIA..

0 Citovat

+SFO (25k) +CUN (33k) +ORD (25k) +WAS (25k) +BOS (25k)

0 Citovat

Zkoušel někdo ještě teď měnit letenky v business na Hawaii? Máme naštěstí zrušené letenky teď na červen. Pokus o přesun na podzim se už úplně nedaří. Nevím jestli jsem tentokrát narazil na špatného člověka, ale přebookovaní bylo dost striktní a omezení jen na původní třídu. Což znamená, že už skoro nic nejde v I najít. Teda krom pár letů přes Kanadu a Westjet.

Bylo měněno již několikrát kvůli rušení a postupně i měněno na konečné PRG-HNL a OGG-VIE, kdy již ve dvou rezervacích po sobě byly bookovací třídy D a J, takže více možností. Teď jsem byl dost striktně odmítnut a vyžadují původní třídy I. Zkusím asi zavolat ještě jednou, protože asi záleží na koho člověk narazí.

Jinak letenky už jsou teda díky pobočce v ČR pod správou KLM.

0 Citovat

s0ny napsal(a):

Zkoušel někdo ještě teď měnit letenky v business na Hawaii?


pokud měníš v rámci 30 dnů tak by to nemělo být vázané na tarifní třídu. Nicméně zkus zavolat na české KLM, KLM má flexibilnější podmínky než Delta, takže by mohli povolit :)  Ale taky mi občas nějaký agent řekl, že musím mít stejný routing... záleží..

0 Citovat

Nemělo pro nás v aktuální situaci cenu odsouvat jen do 30 dní. Přesunuto na podzim, ale jediná možnost byla už jen přes YVR a poslední úsek Westjet. Uvidíme co dále. Snad nastane ještě nějaká změna. Rád bych to zas pak změnil na AMS-SEA a Delta Suites One :-).

0 Citovat

British Airways má akciu v biznis triede z Paríža do USA. A paradoxne lepšia cena, ako spiatočka z/do Paríža je odlet s Paríža a návrat do Prahy (Budapešti).

Príklad: 7.4.2022 CDG-LAX + 18.4.2022 LAX-PRG = 1289e/osoba. Na webe ba.com

0 Citovat

Nigdo napsal(a):

British Airways má akciu v biznis triede z Paríža do USA.


Honolulu i Anchorage dostupny.

0 Citovat

Trochu krkolomná akce a v porovnání s error dálkovkama žádná pecka, ale pro ty, co sbírají status nebo se prostě jen chtějí proletět - dá se koupit samotný úsek FCO / CPH nebo CPH / FCO se Singapore Airlines. Nasadit plánují A350-900, v businessu od cca 7000 CZK OW (economy od cca 1950 CZK).

0 Citovat

Super nezvyklý tip! Škoda toho ranního času, v 8 ráno si člověk tu C třídu tolik neužije...

0 Citovat

Nezaznamenali jste někde akční letenky do C nebo i PE do Kanady, která snad má otevřít hranice od 7.9?

0 Citovat

Radek napsal(a):

Nezaznamenali jste někde akční letenky do C nebo i PE do Kanady, která snad má otevřít hranice od 7.9?

O nicem nevim, koukal jsem na to taky a rikal jsem si jestli nepropalim nejaka ecka z voucheru, ale nic extra zajimaveho jsem neobjevil, uprimne Kanada me na 2x moc nenadchla a ani nevim, kam krome Toronta se tam podivat - tam sem mel letet loni v cervnu na tyden na nejakou pofiderni digitalni konferenci, tak sem si rikal, ze bych aspon zuzitkoval, co jsem stihl nastudovat o Torontu a koupil si naky hadry..

Koukal jsem na nejaky klasiky ala BCN / AMS ale vsude PE okolo 20k a C okolo 40k, pripadne nejake pofiderni airolinky levneji, v zasade stejne ceny jako z Prahy..

0 Citovat

Zrovna z AMS jde YUL na podzim/zima přes TAP za 1150 EUR, přes OTA za 1050.

0 Citovat

Otázkou zůstává, jestli Kickass1 považuje TAP za pofidérní aerolinku 😀.

0 Citovat

Taky jsem na to koukal a nic zajímavého není. TAPu bych osobně 1150€ nesvěřil. 

0 Citovat

cali napsal(a):

Zrovna z AMS jde YUL na podzim/zima přes TAP za 1150 EUR, přes OTA za 1050.

Dneska rano mi to akorat prislo newsletterem :D

https://travel-dealz.eu/deal/can...=daily-all

Ja sem letel s TAPem naposledy pred tim nez zacali nakupovat ty A330 NEO a bylo to (az na to ze to bylo jenom angled-flat) docela ok, catering patril mezi lepsi polovinu v C co jsem zkusil.. Ale jestli jim v dnesni dobe sverit 1150 ecek v horizontu 2-3-4 mesicu je otazka hodna losu v loterii (ja bych to radsi nedelal, ale spis se bojim toho, ze tu Kanadu zase za mesic zavrou, jako to udelali dneska s travel bublinou AU-NZ, nez ze bych se obaval krachu TAPu).. ;)

Ja porad cekam kdy konecne sleepy Joe otevre pro ockovany turisty US, uz nekolikrat se to chystalo (dle ruznych zdroju), ale nakonec to vzdycky posunuli, uz to zacina bejt naky unavny, moje chut kamkoliv cestovat se limitne blizi nule a otazka je, jestli to jeste nekdy na stary kolena rozhejbu.. Ale asi byste me premluvili na par dnu na nakup do Mia.. ;)

 

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Dneska rano mi to akorat prislo newsletterem :D

https://travel-dealz.eu/deal/can...=daily-all

Ja sem letel s TAPem naposledy pred tim nez zacali nakupovat ty A330 NEO a bylo to (az na to ze to bylo jenom angled-flat) docela ok, catering patril mezi lepsi polovinu v C co jsem zkusil.. Ale jestli jim v dnesni dobe sverit 1150 ecek v horizontu 2-3-4 mesicu je otazka hodna losu v loterii (ja bych to radsi nedelal, ale spis se bojim toho, ze tu Kanadu zase za mesic zavrou, jako to udelali dneska s travel bublinou AU-NZ, nez ze bych se obaval krachu TAPu).. ;)

Ja porad cekam kdy konecne sleepy Joe otevre pro ockovany turisty US, uz nekolikrat se to chystalo (dle ruznych zdroju), ale nakonec to vzdycky posunuli, uz to zacina bejt naky unavny, moje chut kamkoliv cestovat se limitne blizi nule a otazka je, jestli to jeste nekdy na stary kolena rozhejbu.. Ale asi byste me premluvili na par dnu na nakup do Mia.. ;)

 

Tak jeste koukam na *A ma za 1200 ecek Kanadu (YYZ, YUL) s AC z Helsinek, nejake random terminy v Breznu pristi rok.. Ale to je fakt jak vestit z kristalove koule, koupit si neco na pristi brezen muze akorat strelec :)

YVR z Prahy s OW se da od 1500ecek (40k czk) nahoru, to uz je docela rozumne za West Coast..

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Tak jeste koukam na *A ma za 1200 ecek Kanadu (YYZ, YUL) s AC z Helsinek, nejake random terminy v Breznu pristi rok.. Ale to je fakt jak vestit z kristalove koule, koupit si neco na pristi brezen muze akorat strelec :)

YVR z Prahy s OW se da od 1500ecek (40k czk) nahoru, to uz je docela rozumne za West Coast..

OW v byznysu za 40k z Prahy? Sice to je az pristi brezen, ale s prestupem v LHR nebo?

0 Citovat

Já používám při hledání letenek Pelikán, Letuška a Superletuška. Máte ještě nějaký jiný vyhledavače. Díky

0 Citovat

WAW -> HER
Kdo by se chtěl proletět v dreamlineru v business class, našel jsem LOT na 8.8 - 15.8. Kréta z Varšavy za 7294,- Kč zpáteční. 


screenshot-2021-07-27-140528.png

0 Citovat

Tak jsem se vrátil z Bogoty  (Iberia), business dost osekaný, salonek pouze v MAD, v Itálii i v Kolumbii zavřené. Jinak v Kolumbii vše funguje, turistů pomálu, restaurace otevřené, MHD, autobusy, vnitrostátní lety fungují. Jinak se všude nosí roušky a všichni dodržují, vyjma pár Poláků :-)

0 Citovat

Breathe napsal(a):

WAW -> HER
Kdo by se chtěl proletět v dreamlineru v business class, našel jsem LOT na 8.8 - 15.8. Kréta z Varšavy za 7294,- Kč zpáteční. 

To je levnejsi nez Smartwings z PRG. :-)

0 Citovat

Mauny napsal(a):

Tak jsem se vrátil z Bogoty  (Iberia), business dost osekaný, salonek pouze v MAD, v Itálii i v Kolumbii zavřené. Jinak v Kolumbii vše funguje, turistů pomálu, restaurace otevřené, MHD, autobusy, vnitrostátní lety fungují. Jinak se všude nosí roušky a všichni dodržují, vyjma pár Poláků :-)

                                                          Díky za aktuální info. Ajak vypadal servis na palubě + roušky během letu.

 

0 Citovat

Během letu se podávalo 2x jídlo, v nabídce byly na výběr většinou 2, či 3 jídla typu pasta/chicken/fish, k snídani vajíčka. K jídlu si můžeš dát pifko/víno, jinak smolík, během letu alkohol zakázán. Nikdo nic nedoléval, musíš se přihlásit. Při letu tam jsem měl hlad, tak jsem poprosil, zda bych nemohl něco dostat, tak jsem dostal mandle :-) takže servis je podobný jako v economy, jen na lepších sedačkách, ale ty jsou docela fajn, dobře se na nich spí, pokud kolem sebe nemáš 3 malé uřvané děti :-) Business byl zcela plný a bohužel na celý business je jen jeden záchod - druhý (business) záchod je pro posádku a ráno se všichni na tom jednom převlíkali a čistili zuby, přebalovali děti..., takže bez šance ho využít pro ten primární účel :-) Jinak roušky během celého letu, všichni dodržovali. Kdy letíš?

0 Citovat

Tak jestli to správně chápu opravdu fajn cesta. No zkusím to zase posunout, pokud to půjde :-)

0